HERÁLEC

publikováno 03.05.2017

HERÁLEC – ŠEBKOVICE 1:3
Na silně podmáčeném hřišti fotbalisté Herálce nenavázali na předchozí úspěšné výsledky a Šebkovicím doma podlehli. Hra se domácím od úvodu příliš nedařila, bylo v ní spoustu nepřesností i při zakončení. To Šebkovice byly mnohem produktivnější, když v první půli využily dva rychlé brejky. Nejprve se ve 28. minutě prosadil Hobza, za deset minut zvýšil Říha. Po změně stran chtěl domácí tým s nepříznivým stavem něco udělat, jenže v 67. minutě Herálec potřetí potrestal Chytra a bylo prakticky po zápase. Dvanáct minut před koncem se z trestného kopu krásně prosadil Boháč, ale víc už domácí nestihli. Góly: 78. Boháč – 28. Hobza, 38. Říha, 67. Chytra. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Šebkovice: Klubal – Busta (59. Durda, 90. Přibyl), Říha, Chytra, Večeřa (79. T. Kotačka), Štveráček, Roupec, Rygl, P. Kotačka, Dvořák, Hobza.