BUDIŠOV

publikováno 23.05.2017

ŠEBKOVICE – BUDIŠOV 1:1
Favorizovaní hosté měli v prvním poločase více ze hry, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Domácí naopak dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Vše podstatné se odehrálo po změně stran. Tým Budišova-Náramče vstoupil do druhé půlky lépe a po dvou minutách vedl zásluhou Pažourka.

V 60. minutě navíc zkomplikoval Šebkovicím situaci Dvořák, který se nechal zbytečně vyloučit. Jeho spoluhráči ale bojovali a o šest minut později vyrovnali Jiřím Ryglem. Hosté si čtvrt hodinky před koncem doslova vymodlili penaltu za střet s brankářem, kterou ale nohama zlikvidoval Kuba nohama, a tak se body dělily.

Góly: 66. J. Rygl – 47. Pažourek. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (60. Dvořák). Diváci: 150. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Pecka (46. J. Rygl), Busta, Říha, Chytra, Večeřa, Štveráček (88. T. Kotačka), Roupec, L. Rygl, P. Kotačka, Dvořák. Budišov-Nárameč: Trnka – M. Sedláček, Hrádek, Kozuň, Votoupal, Horký, Molnár, Pažourek, T. Nováček, J. Sedláček, Věžník.