NOVÉ SYROVICE

publikováno 06.06.2017

ŠEBKOVICE – N. SYROVICE 3:3

Okresní derby dvou rivalů, které loni spolu postoupili z I. B třídy, doprovázel silný vítr. Díky tomu mělo každý poločas navrch jedno mužstvo. Nechyběly ani hektické momenty. Slibný tříbrankový náskok z úvodního dějství Šebkovicím nakonec nestačil a připsaly si na konto již třetí domácí remízu v řadě. Situace v tabulce nasvědčuje tomu, že až do posledního okamžiku v závěrečném kole bude o co hrát.

Góly: 17. Pecka (PK), 23. a 37. Štveráček – 52. M. Sosnar, 76. Toman, 82. Růžička. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (85. Vrba). Diváci: 100. Poločas: 3:0. Šebkovice: Klubal – Pecka, Busta, Říha, Chytra (81. T. Kotačka), Štveráček, Roupec, P. Kotačka, Dvořák, J. Rygl (35. Z. Přibil), M. Hobza. N. Syrovice: Novák – Filipský, Toman, Dvořák, Vítek, Janoušek (69. Růžička), T. Lang, Dubský, Železný, M. Sosnar, Vrba.