ŽELETAVA

publikováno 12.06.2017

ŠEBKOVICE – ŽELETAVA 2:4

Domácí v úvodu nevyužili dvě šance, jedna z nich skončila na tyči. Pak následoval střet s brankářem a Želetavští šli do vedení Vrbkovým gólem z penalty. Šebkovice dál neproměňovaly šance, a tak udeřilo opět na druhé straně. Hosté zvýšili po rohu Ondráčkem. V křeči hrající hostitelé snížili zásluhou J. Rygla ještě do přestávky.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Šebkovičtí se snažili, ale soupeři stačily dva brejky k pohodlnému vedení. Hostitelé jen korigovali a po porážce v posledním domácím zápase si boj o záchranu zkomplikovali.

Góly: 45. J. Rygl, 60. Hobza - 8. T. Vrbka (PK), 32. M. Ondráček, 54. Vranka, 72. V. Čurda. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 4:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2. Šebkovice: Kuba – Pecka, Busta, Říha, Chytra, Štveráček (46. Z. Přibil), Roupec, P. Kotačka, Dvořák, Rygl, Hobza. Želetava: Dohnal – Malík, Martin Vrbka, Michal Vrbka (82. M. Jičínský), T. Vrbka, V. Čurda, Veselský, Vranka, Šrutka, Poledna (67. Vladeka), M. Ondráček (83. Kabelka).