ŽELETAVA

publikováno 07.08.2017

ŽELETAVA – ŠEBKOVICE 3:1

Domácí se po celý zápas tlačili před bránu soupeře, čehož hosté využívali k protiútokům do otevřené obrany. Nejdříve po rohu přestřelil šebkovickou svatyni Vranka, pak ale Simandl předložil míč Tomáši Vrbkovi a ten poslal Želetavu do vedení. Šebkovice vyrovnaly po Říhově akci zakončené střelou volného Tomáše Kotačky. Ve druhém poločase nastřelil střelec úvodní branky utkání tyč. Duel rozhodla akce stopera Martin Vrbky, který vystihl ve vlastním vápně přihrávku soupeře, vydal se vpřed, dvakrát si vyměnil míč se Simandlem a ten přehodil padajícího gólmana Kubu. Krátce poté Vranka dorazil střelu Tomáše Vrbky.

Góly: 18. T. Vrbka, 74. Simandl, 81. Vranka – 33. T. Kotačka Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Želetava: Tománek – Šrutka, Martin Vrbka, Vladeka, Poledna – V. Čurda (84. Jičínský), M. Čurda (88. Viceník), Vranka, Simandl, Michal Vrbka – T. Vrbka (89. Pavela). Šebkovice: Kuba – Netík, Busta, Říha, Karásek, T. Kotačka (77. Holčapek), Roupec, Přibil, P. Kotačka, Dvořák, Hobza.