Náměšť

publikováno 14.08.2017 (aktualizováno 16.08.2017)

ŠEBKOVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 3:0
Hosté měli po většinu času míč častěji na kopačkách, ale k výraznějšímu zakončení se nedostávali. Nebezpečné byly hlavně jejich rohové kopy, které ale Klubal úspěšně boxoval, jednou zachránila domácí tým spojnice tyče a břevna. To Šebkovice byly ve svém prvním domácím zápase v sezoně produktivnější, když dva své výpady proměnily. Pokaždé se v roli nahrávače ocitl Chytra, jeho milimetrové přihrávky do šestnáctky doklepli do sítě Večeřa a Říha. Agilní Chytra se ve druhém poločase dostal i do zakončení, když jeho křižná střela dala výsledku konečnou podobu a Šebkovičtí se tak mohli radovat z cenného vítězství. Góly: 5. Večeřa, 28. Říha, 60. Chytra. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 0:1. Diváci: 141. Poločas: 2:0. Šebkovice: Klubal – Netík, Busta (72. M. Hobza), Říha, Chytra, Večeřa (69. Roupec), M. Rygl (87. Kašpárek), Přibil, P. Kotačka, Karásek, Dvořák. Náměšť-Vícenice: T. Tržil – Veselý (46. Heres), Lampíř, Rubák, Rous (69. J. Tržil) – Klíma, Durajka, Čermák, Preisner (65. Martinovský) – Svoboda, Kučera.

MYSLIBOŘICE – ŠEBKOVICE B 2:0
Góly: 52. Mezlík, 85. Svoboda. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (76. Uhlíř). Diváci: 60. Poločas: 0:0. Myslibořice: Vodička – Kratochvíl, Macháček, Vejvoda, M. Čapoun, Ludvík (81. Kunčík), M. Šoustal, D. Šoustal (87. Palát), Marek, Mencák, Mezlík (79. Svoboda). Šebkovice B: Kuba – Tržil, Němec (75. Ryvola), Svoboda (67. Pitour), Uhlíř, Roupec (87. Konvalinka), Kotačka, Durda, Holčapek, Eberl, Fejta.