Třebíč B

publikováno 29.08.2017 (aktualizováno 31.08.2017)

ŠEBKOVICE – TŘEBÍČ B 0:0
Utkání bylo po herní stránce vyrovnané, více šancí však měli domácí. Nejdříve Busta neproměnil penaltu. Následně Chytra postupoval sám na brankáře Hagaru, přihrával pod sebe, ale Večeřa odkrytou branku netrefil. Těsně před pauzou střílel Večeřa zpoza šestnáctky a Hagara jeho střelu k tyči vyrazil. Oba týmy ve druhé půli hrály na rychlé přechody. Šebkovice měly další dvě vyložené šance. Chytra šel sám na gólmana, jeho střela se od tyče odrazila k M. Ryglovi, ale ten minul. Utkání se dohrávalo za mírné převahy Šebkovic, které měly náznaky šancí, ale ty zůstaly nevyužity. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Šebkovice: Klubal – Netík, Busta (75. M. Hobza), Říha, Chytra (85. Pecka), Večeřa, M. Rygl, Z. Přibil, P. Kotačka (63. Roupec), Dvořák, Karásek. Třebíč B: Hagara – J. Uličný, Hrbáček, Gualano, Pecka, Macek, Benáček, Kovář, Renát, Suchna, Ježek.

RADOTICE – ŠEBKOVICE B 3:0
Góly: 19. a 43. Michal, 77. Liška. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Radotice: Vondráček – F. Tobolka (60. Kincl), Kaderábek, P. Tobolka, Čech, Michal (55. Liška), L. Tříletý (51. Novák), Habich, Vyhnálek, M. Tobolka, Sevelda (87. J. Tříletý). Šebkovice B: Kuba – R. Svoboda, J. Svoboda (46. Němec), Tržil, Holčapek, Fejta, Michal Roupec (52. Kotačka), Kašpárek (77. Uhlíř), Zikmund, Konvalinka, Ryvola (46. Marek Roupec).