Originál kolekce na Zoot.cz

JEMNICKO

publikováno 11.09.2017

ŠEBKOVICE – JEMNICKO 1:1
Remízové utkání moc šancí nepřineslo. Skóre otevřel po rohovém kopu hostující Niederhofer. Odpovědět mohl Večeřa, ale minul. Ve druhém poločase byla z počátku hra rozkouskovaná, ale pak se začaly drát více dopředu Šebkovice a odměnou jim bylo vyrovnání Rygla. Jemnicko hrozilo převážně ze standardních situací, ty už ale soupeř přečkal bez úhony. A jelikož zakončení domácích postrádalo větší razanci, ani oni už vítězný gól nedali, a tak se body dělily.

Góly: 66. M. Rygl – 26. Niederhofer. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:6. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Šebkovice: Klubal – Netík, Říha, Chytra, Večeřa, M. Rygl, Roupec, Přibil, P. Kotačka, Dvořák, D. Karásek. Jemnicko: Kopeček – Axman, Smetana, Rejthar (69. Kalášek), Hošek (75. Krejča), Nevrkla, Anděl, Máca, Bastl, Koutný, Niederhofer.

LITOHOŘ – ŠEBKOVICE B 1:0
Góly: 17. Coufal. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 1:2. ČK: 0:2 (59. Hobza, 62. Hrůza). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Litohoř: Dvořák – Dolanský, R. Szabó (69. Trávníček), P. Szabó (47. Pintér), Kamil Svoboda, Karel Svoboda, Obrdlik, Šťastný, Bouda (85. Vaníček), Coufal, Grün. Šebkovice B: Kuba – R. Svoboda, Holčapek (76. Pecka), Fejta, Kašpárek (81. Ryvola), Konvalinka, Pecka (65. Kotačka), Hobza, Hrůza, Tržil, Přibil (69. J. Svoboda)