Úvod » A -tým » Zápasy

Vrchovina B

publikováno 18.09.2017 (aktualizováno 20.09.2017)

VRCHOVINA B – ŠEBKOVICE 3:2

Rezerva Vrchoviny měla od úvodu zápasu herně navrch, její převahu zužitkoval ve 22. minutě vedoucí brankou Bača. Po rohu Josífka pak o devět minut později hlavou zvýšil na 2:0 Duda. Hosté se vrátili do utkání po zaváhání Mrkose, kdy Chytra snížil na 2:1. Dvě minuty před půlí však utekl Josífek po pravé straně, v šestnáctce hostů byl faulován a Mrkos z penalty vrátil domácím dvougólové vedení.

Po změně stran měl vyloženou příležitost Josífek, nedokázal ji však proměnit v pojišťovací čtvrtý gól. Šebkovice tak v 71. minutě snížily hlavičkou Pavla Kotačky a snažily se také o vyrovnání. Obrana Vrchoviny už je ale ve zbytku zápasu do pořádné příležitosti nepustila a tři body tak zůstaly zaslouženě v Novém Městě.

Góly: 22. Bača, 31. Duda, 43. Mrkos (PK) – 38. Chytra, 71. P. Kotačka. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 2:2. Diváci: 86. Poločas: 3:1. Vrchovina B: P. Šmída – Duda, Bača, Košík, Mrkos – Vašíček (71. Skryja), Josífek (75. Dobrovolný), Žák, Slavíček – Polnický, P. Follprecht (24. M. Skalník). Šebkovice: Klubal – Netík, Busta, Říha, Chytra, Večeřa, Roupec (76. T. Kotačka), Přibil (46. Kašpárek), P. Kotačka, Dvořák, Karásek.

ŠEBKOVICE B - JAKUBOV 6:1
Góly: 2. Holčapek, 16. J. Svoboda, 36. a 70. Rygl, 48. Marek Roupec, 74. Konvalinka – 45. Smetana. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Šebkovice B: Kuba – R. Svoboda, Holčapek, Fejta, Kašpárek (75. Uhlíř), Konvalinka, Tržil, Marek Roupec (66. T. Kotačka), J. Svoboda (79. Němec), Rygl (82. Stoklas), Michal Roupec (46. Eberl). Jakubov: Klíma – Smetana, Miroslav Dunkler (69. Chalupa), Jelínek (78. Gáborík), Novák, Říha, Michal Dunkler, Dvořák, Muzikant, Veselský, Vrbka (61. Vejmelka).