MORAVEC

publikováno 25.09.2017 (aktualizováno 27.09.2017)

ŠEBKOVICE – MORAVEC 3:1

Šebkovice potřebovaly po těsných porážkách a remízách naplno bodovat, což se jim nakonec podařilo, i když se výhra nerodila lehce. Ve 22. minutě sice domácí poslal do vedení gólem z penalty Říha, ale radost z vedení trvala pouhé čtyři minuty. Po dlouhém nákopu se řítil sám na brankáře Juračka a ze souboje vyšel vítězně. Úvod druhé půle patřil důraznějšímu Moravci. Nejdříve se poprvé vyznamenal Klubal, který vytěsnil jistý gól, aby o deset minut později vyrazil i přesnou střelu z trestného kopu. Při další šanci zachránila Šebkovice tyč.

Po přečkání krušných chvil se osmělili i domácí. Na trestný kop si zaběhl za obranu Pavel Kotačka a hlavou křížně na vzdálenější tyč vrátil svému týmu vedení. Hosté pokračovali v důrazné aktivní hře, ale vyloženou šanci si už nepřipravili. V 89. minutě neudržel jinak bezchybný Pokorný prudší nákop domácích a před ním dotírající Chytra měl už jednoduchý úkol – 3:1.

Góly: 22. Říha (PK), 74. P. Kotačka, 89. Chytra – 26. Juračka. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1.  Šebkovice: Klubal – Kašpárek, Busta, Říha, Chytra (89. T. Kotačka), Večeřa, Z. Přibil, P. Kotačka, Dvořák (77. Pecka), Karásek, M. Hobza. Moravec: Pokorný – F. Kudiovský (34. Kachlík), Toufar, Juračka, Smolík, Urbánek (83. P. Kudiovský), Kovář, Černý, Christian (87. Broža), Šebek, Štěpánek.

FŠ TŘEBÍČ – ŠEBKOVICE B 3:0
Góly: 35. Pislcajk, 36. Jaša, 83. Roupec. Rozhodčí: Kudlík. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 2:0. FŠ Třebíč: Šimeček – Pislcajk, Hricák, Kühweg, Tomek, Roupec, J. Zábrodský, Kousal, Jaša, Růžička, P. Zábrodský. Šebkovice B: Papoušek – R. Svoboda, Holčapek, Fejta, Kašpárek, Tržil, Eberl, J. Svoboda, Pecka, Durda, Zikmund.