Budišov

publikováno 02.10.2017 (aktualizováno 04.10.2017)

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – ŠEBKOVICE 1:1
Domácí se nemohli dostat do tempa. „Nějakým způsobem se nám nedaří hra,“ posteskl si trenér Budišova-Náramče Libor Švec. Zlomit to mohl Pažourek, ale zkraje utkání nastřelil jen tyč. Hosté hráli od zadu jednoduše a dělali soupeři problémy dlouhými nákopy za obranu. Šebkovice poslal do vedení v 15. minutě Říha. Hostitelé se po celý zápas trápili a vysvobodila je až penalta, ze které faul na Tomáše Nováčka potrestal střídající Karel Nováček. „Soupeř byl po celý zápas nebezpečnějším týmem a nám nešlo nic, tak jsme rádi aspoň za vyrovnání,“ uznal domácí kouč, jehož tým oslabil po druhém napomenutí Matěj Sedláček. „Naštěstí se nám i v deseti podařilo uhrát remízu,“ uzavřel hodnocení Švec.

Góly: 78. K. Nováček (PK) – 15. Říha. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (80. M. Sedláček). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Budišov-Nárameč: Trnka – Molnár, Hrádek, Mucha, Kozuň - T. Nováček, Votoupal, M. Sedláček, Horký - Pažourek, Štveráček (46. Obůrka, 62. K. Nováček). Šebkovice: Klubal – Netík, Busta, Říha, Chytra (75. T. Kotačka), Večeřa, Kašpárek, P. Kotačka, M. Rygl, Karásek, M. Hobza.

ŠEBKOVICE B – OKŘÍŠKY B 1:2
Góly: 54. J. Svoboda – 56. Dufek, 70. Lorenc. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (71. Lorenc). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Šebkovice B: Pitour – Holčapek, Fejta, J. Svoboda, Černý, Marek Roupec, Michal Roupec, R. Svoboda, Večeřa (77. Kuba), Říha (73. Ryvola), Konvalinka. Okříšky B: Ferdan – Vostal (74. Lorenc), Jůza, Dokulil, Salát, Večeřa (46. Němec), Dufek, Netolička, Š. Novotný, J. Novotný (66. Mašek), Molák.