Úvod » A -tým » Zápasy

Dukovany

publikováno 23.10.2017 (aktualizováno 25.10.2017)

DUKOVANY – ŠEBKOVICE 1:1
Duel týmů, které se ještě v nedávné minulosti utkávaly v I. B třídě, přinesl na těžkém terénu bojovný fotbal. V prvním poločase neproměnili domácí tři vyložené šance. Po změně stran bránili hosté nerozhodný stav a to jim vycházelo až do 71. minuty, kdy zakončil brejk kličkou brankáři Kubovi dukovanský Černý.

„Šebkovice ve druhé půli jen nakopávaly míče,“ konstatuje domácí trenér Rostislav Štork. Hostující hráči dočkali, když o sedm minut později proměnil pokutový kop Martin Rygl a body se nakonec dělily. „Byla to vymyšlená penalta a ve druhém poločase šlo o jedinou střelu soupeře na bránu,“ zlobil se dukovanský kouč a dodal: „Mrzí nás ty nevyužité šance z prvního poločasu. Ke konci jsme už měli jen pár závarů.“

Góly: 71. Černý – 78. Rygl (PK). Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Dukovany: Marek Křišťál – Kunc, Prokeš, Sedláček, Koníř, Hron, Černý (72. Pislcajt), Koudelný, O. Horák (78. M. Fojtášek), Řezáč, Jašek. Šebkovice: Klubal (35. Kuba) – Pecka, Busta, Říha, Večeřa, Eberl (Kotačka T.), Kašpárek, P. Kotačka, Rygl, Karásek, Zikmund (Holčapek).

ŠEBKOVICE B – ČÁSLAVICE-SÁDEK 4:1
Góly: 39. Hobza, 63. T. Kotačka, 77. J. Svoboda, 82. Hrůza – 89. Zikmund. Rozhodčí: Libor Svoboda. ŽK: 5:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Šebkovice B: Pitour (70. Papoušek) – Holčapek, Netík, J. Rygl (63. J. Svoboda), R. Svoboda, Konvalinka, Tržil (80. Pecka), T. Kotačka (77. Roupec), Hrůza, Zikmund (75. Eberl), M. Hobza. Čáslavice-Sádek: Vaníček – Hanzal, Busta, Šmehlík, Mach, Novák, Vyhnálek, Růžička, Vecheta, Zikmund, M. Klika.