Herálec

publikováno 31.10.2017

ŠEBKOVICE – HERÁLEC 2:5

Ambiciózní hosté začali aktivně a hned zkraje minuli odkrytou branku. Ve 13. minutě se už po výpadu na pravé straně a následné přihrávce radoval z vedoucí branky herálecký Cach.

Šebkovice se začaly poté osmělovat a do poločasu byly lepší. Dvakrát šli domácí sami na brankáře, ale Bednář v daných situacích svůj tým podržel. Těsně před pauzou dokonali zasloužený obrat Eberl s Říhou. Jenže elán Šebkovicím vzal úvod půle druhé, když po chybě ve středu pole přišel soupeř lehce k vyrovnání. Hosté si o deset minut později vzali vedení zpět.

Herálečtí ve zbytku zápasu dali soupeři lekci z produktivity. Domácí po zbytečném vyloučení Večeři dohrávali v deseti a hru otevřeli. Hosté toho využili v samotném závěru k rychlým brejkům a chyby nekompromisně trestali.

Góly: 38. Eberl, 43. Říha – 13. a 46. Cach, 56. Skála, 86. Hamák, 90. Okurka. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 2:6. ČK: 1:0 (74. Večeřa). Diváci: 60. Poločas: 2:1. Šebkovice: Kuba – Pecka (52. Z. Přibil), Busta, Říha, Netík, Večeřa, Eberl (73. J. Rygl), Kašpárek, P. Kotačka, M. Rygl, Karásek. Herálec (ZR): Bednář – Boháč, Hamák, Bureš, Uchytil, Skála (71. Kovář), Cach, Bříza (66. Forchtsam), Okurka, Černý (81. Čejka), Veselský.