Náměšť

publikováno 04.04.2018

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – ŠEBKOVICE 7:0
 Domácí měli po celých 90 minut více ze hry a převahu vyjádřili také střelecky. A to ještě další šance zůstaly nevyužity. „Po celé utkání jsme byli jednoznačně lepší a výsledek hovoří za vše. Dobře nám zahrála obrana a útok také nebyl špatný, ale gólů mělo být daleko více,“ shrnul trenér Náměště-Vícenic Petr Kylíšek.

Góly: 5. Durajka, 20. a 69. Šimončič, 34. a 78. Svoboda, 57. Jonák. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:2. Diváci: 96. Poločas: 3:0. Náměšť-Vícenice: Bartošek – Lampíř, Čermák, Heres (60. Rous), Homola (71. Veselý) – Jonák, Rubák, Durajka, Klíma (55. Anna) – Šimončič, Svoboda. Šebkovice: Klubal – Pecka (64. Hobza), Busta, Říha, Kašpárek, T. Kotačka (53. Netík), Roupec, Přibil, P. Kotačka, Dvořák (83. Durda), Karásek.