Úvod » A -tým » Zápasy

Mor. Budějovice

publikováno 09.04.2018

ŠEBKOVICE – M. BUDĚJOVICE 0:1
V duelu týmů ze spodní části tabulky byli nakonec šťastnější hosté. Moravské Budějovice vstřelily ve druhém poločase jedinou branku utkání po rohovém kopu střídajícím Kopečkem. Největší šance domácích měl Přibil, jenž v první půli na brankáře Jelínka nevyzrál a když už jej čtvrt hodiny před koncem překonal, gólovou radost mu zkazilo břevno. Hosté tak Šebkovicím oplatili podzimní porážku a z derby tak vytěžili všechny body.

Gól: 69. Kopeček. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Šebkovice: Klubal – Netík, Říha, Chytra (16. T. Kotačka), Kašpárek (79. Pecka), Roupec, Přibil, P. Kotačka, Dvořák, Karásek, M. Hobza (83. Kuba). M. Budějovice: Jelínek – Busta, J. Benda, Škoda, P. Benda (46. Kopeček), A. Svoboda, K. Svoboda, Pařízek (61. Horecký), Novotný, Stark (46. Dušek), Stehlík.