HFK Třebíč B

publikováno 16.04.2018 (aktualizováno 17.04.2018)

TŘEBÍČ B – ŠEBKOVICE 3:3
První šanci domácích neproměnil Kovář. Skóre tak ve 13. minutě otevřel z penalty Bence. Jenže po následném rohu Šebkovice vyrovnaly Bustou. Třebíči vrátil vedení Staněk, kterému po parádním průniku naservíroval gólovou přihrávku Ondřej Uličný. Zvýšit poté mohli Kovář, jenže první příležitost nevyužil a pak trefil břevno. Staněk poté obešel Klubala, ale jeho branku přestřelil. Gólem neskončila ani tutovka Rajpaula. „Poločas měl skončit 4:1,“ podotýká domácí kouč Pavel Němec.

Až po změně stran se podařilo zvýšit Novákovi. Jenže pak přišla chyba třebíčské defenzivy, kterou potrestal Roupec. Šebkovice následně ožily, začaly víc bojovat a to vedlo i k vyrovnání, které zařídil po standardní situaci hlavičkující Zdeněk Přibyl. Juniorka HFK mohla ještě zápas strhnout na svojí stranu, ale další šance zůstaly nevyužity.

„Věděli jsme, že soupeř hraje důrazně a chtěli jsme hrát rychle. Místo toho jsme hru zpomalovali zpětnými přihrávkami nebo to otáčeli na druhou stranu. Nedali jsme řadu šancí a chybovali v obraně, což soupeř potrestal. Jsme mladý a nekoncentrovaný tým, který hraje méně zodpovědně. Šebkovice jsou naopak zkušenější, a proto si od nás odvezly bod,“ hodnotí třebíčský trenér.

Góly: 13. Bence (PK), 26. Staněk, 58. Novák – 14. Busta, 72. Roupec, 83. Z. Přibil. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 3:5. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Třebíč B: Šplíchal – Oberreiter (46. J. Uličný), Yacoubou, Renát, Bence – Valíček, Novák, Lorenc, O. Uličný – Kovář (74. Rajpaul), Staněk (62. Doležal). Šebkovice: Klubal – Hrůza, K. Busta, Říha, Netík, Kašpárek, Roupec, Z. Přibil (90+1. Kuba), Dvořák, Karásek, M. Hobza (36. Pecka, 70. T. Kotačka).

ŠEBKOVICE B – RADOTICE 3:1
Góly: 29. Durda, 47. Holčapek, 59. Pecka – 76. Čech. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Šebkovice B: Pitour – Holčapek (67. Pecka), Tržil, Zikmund, Eberl (70. J. Svoboda), Fejta, Ryvola (59. Roupec), Durda, Pecka, Konvalinka, R. Svoboda (73. Bílek). Radotice: Novák – P. Tobolka, Čech, Nevěčný, Liška, Habich, Vyhnálek, Tříletý, M. Tobolka, Sevelda, Kincl.