Černič

publikováno 23.04.2018 (aktualizováno 24.04.2018)

ŠEBKOVICE – ČERNÍČ 2:1
Až na čtvrtý pokus se podařilo šebkovickým fotbalistům zvítězit. Ovšem záchranářský duel odstartovala lépe Černíč, kterou už ve třetí minutě poslal do vedení Lacina. Domácí však přispěchali s rychlou odpovědí, když po necelé čtvrthodině vyrovnal Přibil. Hosté nakopávali dlouhé míče a nejvíce hrozili z trestných kopů, při kterých se musel blýsknout Klubal. Tím udržel naději na plný bodový zisk. Živo bylo i před brankou hostí a Novák musel konečky prstů vytáhnout dvě přízemní střely Šebkovických. Rozhodnutí padlo krátce po návratu z kabin. Dvořák vyhrál osobní souboj s gólmanem Černíče a balon doklepl do sítě opět Přibil. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.

Góly: 17. a 47. Z. Přibil – 3. Lacina. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 3:3. Diváci: 85. Poločas: 1:1. Šebkovice: Klubal – Hrůza, Busta, Říha, Netík (90. Holčapek), Kašpárek (82. Kuba), T. Kotačka (58. Pecka), Roupec, Z. Přibil, Dvořák, Karásek. Černíč: Novák – V. Leitkep, Beseda, Deutschar, M. Leitkep, Borkovec, Hajdík (66. Lacko), Janoušek, Lacina, Lovětínský, Čermák

PŘIBYSLAVICE B – ŠEBKOVICE B 0:2
Góly: 58. Svoboda, 85. Holčapek. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Přibyslavice B: Vrbka – Pojer (85. Ježek), Holub, Čejka, Picmaus - Štveráček (86. Škarvada), Čermák (80. Molák), Kuthan, Musil (74. Masopust) - Lopatář, Vaněk (70. Pacal). Šebkovice B: Pitour – Holčapek, Tržil, Eberl, Večeřa, Hobza (88. Roupec), Durda (90. Zikmund), Pecka (86. Ryvola), Konvalinka, Svoboda, Fejta