Úvod » A -tým » Zápasy

VRCHOVINA B + ŽELETAVA

publikováno 08.05.2018 (aktualizováno 10.05.2018)

ŠEBKOVICE - VRCHOVINA B 1:1
První velkou příležitost měli hosté, ale tečovaná střela z trestného kopu zpoza šestnáctky do branky nedoputovala. Pak přišla na řadu série několika slibných nevyužitých šancí domácích, kterých bylo v první půli minimálně na dva zápasy. Nicméně alespoň jedna z nich slavila úspěch. Andrýsek sice vychytal Říhu, ale dobíhající Večeřa už dorážel do prázdné branky. Do druhé půle vstoupila lépe Vrchovina a střídající Roháček vyrovnal. V hektickém závěru se hodně žlutilo a dokonce i červenalo, ale body se nakonec dělily.

Góly: 14. Večeřa - 56. Roháček. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 6:2. ČK: 1:0 (87. Dvořák). Diváci: 200. Poločas: 1:0. Šebkovice: Klubal – Netík (85. Hobza), Busta, Říha, Kašpárek, Večeřa, T. Kotačka, Roupec, Z: Přibil, Dvořák, D. Karásek. Vrchovina B: Andrýsek – Liška, Duda, Mrkos, Švanda (70. Buřval), Boušek (83. Němeček), Bárta, Follprecht, Josífek (53. Boháček), Dobrovolný, Polnický.

ŠEBKOVICE – ŽELETAVA 1:7
Domácí nastoupili ve značně improvizované sestavě. Šebkovice navíc neměly svůj den, a proto i přes veškerou snahu utrpěly v okresním derby debakl. Hosté byli rychlejší a přesnější v kombinaci a hlavně nadmíru produktivní. V první půli se Želetavským podařilo s přehledem dotáhnout šance ke zdárnému konci a během několika málo minut a bylo po zápase. Na domácích hráčích byla vidět sice snaha, ale zároveň i marnost, a tak se zápas dohrával už jen z povinnosti.
Góly: 86. Rygl – 18. a 66. Michal Vrbka, 21., 33., 53. a 63. T. Vrbka, 89. V. Čurda. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:3. Šebkovice: Klubal – Busta, Říha (69. Svoboda), Konvalinka, Večeřa, T. Kotačka, Roupec, Přibil (75. Uhlíř), Pecka, Karásek, Zikmund (46. Zikmund). Želetava: Tománek – Martin Vrbka, Vicenik (Číhal), Vladeka, Jičínský, Vranka, Michal Vrbka (80. Pacas), Simandl, V. Čurda, Malík, T. Vrbka (69. Pavela).