Originál kolekce na Zoot.cz

MORAVEC

publikováno 14.05.2018 (aktualizováno 18.05.2018)

MORAVEC – ŠEBKOVICE 3:3
Svoji herní převahu Moravec zúročil ve 27. minutě, po dlouhém autuJuračky na přední tyči hlavou zakončoval Martin Černý – 1:0. Jenže Šebkovice hned o minutu později po standardní situaci vyrovnaly gólem Tomáše Kotačky. Pět minut před pauzou pak Večeřa skóre zápasu otočil – 1:2. Po změně stran bylo s domácími po brance Roupce ještě hůř. Moravec se však nevzdal a po velkém tlaku brankami Kováře a Toufara z penalty dokázal vyrovnat na konečných 3:3.

Góly: 27. M. Černý, 75. Kovář, 81. T. Toufar (PK) – 28. T. Kotačka, 40. Večeřa, 60. Roupec. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Moravec: P. Kudiovský – F. Kudiovský, P. Černý, T. Toufar, Juračka, Červinka, M. Černý, Kovář, Christian, Šebek (8. Smolík, 63. Kachlík), Štěpánek. Šebkovice: Klubal – Netík, Busta, Říha (83. Eberl), Kašpárek, Večeřa, T. Kotačka, Roupec, Pecka, P. Kotačka (64. Rygl), Karásek.

ŠEBKOVICE B – FŠ TŘEBÍČ 0:1
Gól: 63. Tomek. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Šebkovice B: Pitour – Durda (32. Němec), Eberl (74. Uhlíř), Hobza, J. Svoboda, Tržil, Fejta, R. Svoboda, Roupec, Zikmund, Hrůza. FŠ Třebíč: Šimeček – Pislcajk, P. Hricák, Kühweg (83. Majerčák), Roupec, Bukáček, Jaša (30. Tomek), Růžička (82. Paděra), Vyhnálek (46. J. Hricák), Křivánek (70. Křen), Ustohal.