Úvod » A -tým » Zápasy

Budišov

publikováno 22.05.2018 (aktualizováno 24.05.2018)

ŠEBKOVICE – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 0:4
Favorizovaní hosté začali náporem a během úvodních pěti minut měli dvě slibné šance. Budišov se ujal vedení v 11. minutě, když ruku v pokutovém území potrestal Karel Nováček. Poté se začaly Šebkovice dostávat více do hry a ve druhé polovině úvodního dějství měly převahu, ale branku výrazněji neohrozily. Do druhého poločasu lépe vstoupil soupeř, když krátce po návratu z kabin zvýšil Nováček. Zbytek utkání se již více méně odehrával pod taktovkou hostujícího týmu, který mohl radovat z výrazného vítězství díky střelci Nováčkovi. Budišovský kanonýr totiž přidal další dvě trefy a tím zařídil všechny čtyři góly zápasu.

Góly: 11., 48., 56. a 75. K. Nováček (první z PK). Rozhodčí: Machač. ŽK: 4:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Šebkovice: Klubal – Netík, Busta, Říha, Kašpárek, Večeřa (86. Uhlíř), T. Kotačka, Roupec, Hrůza (68. Rygl), P. Kotačka (78. Zikmund), Karásek. Budišov-Nárameč: Trnka – Pavelec, Hrádek, Dvořák, Obůrka – Votoupal - Horký (74. Čech), M. Sedláček (84. Pavlatovský), T. Nováček – Pažourek, K. Nováček (87. J. Sedláček).

OKŘÍŠKY B – ŠEBKOVICE B 6:2
Góly: 5. a 10. Bulant, 62., 68. a 84. Molák (třetí z PK), 63. Vostal – 29. Říha, 45. Holčapek (PK). Rozhodčí: Kaňka. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Okříšky B: Ferdan - Kšír, Netolička, Jeřábek, Hroch (74. Mašek L.) - Vostal (72. Láník), Bulant, Novotný J., Vochyán (46. Mareček) - Jůza, Lorenc (61. Molák). Šebkovice B: Pitour – Hobza, J. Svoboda, Tržil, R. Svoboda, Roupec, Zikmund, Ryvola, Konvalinka (74. Bulíček), Říha, Holčapek.