ŽĎÁR B

publikováno 28.05.2018

ŽĎÁR B – ŠEBKOVICE 5:1

Favorit začal dobře, už v 10. minutě Filippi hlavou otevřel skóre zápasu. Ve 24. minutě Russ krásnou střelou zvýšil na 2:0, po chybě gólmana Sobotky ale Hrůza ještě do poločasu korigoval. V úvodu druhé půle Jun vysunul Filippiho, který se opět nemýlil - 3:1. V závěru zápasu se ještě prosadili Musil a Janů, favorit tak zvítězil vysoko 5:1.

Góly: 10. a 46. M. Filippi, 24. Russ, 78. Musil, 86. Janů - 33. Hrůza. Rozhodčí:Hanzl. Bez ŽK. Diváci: 87. Poločas: 2:1. Žďár B: Sobotka – Z. Peňáz, Růžička, Machatka, Bulíček – B. Sláma (81. Janů), Jun, Musil, Russ - M. Filippi (86. T. Peňáz), Baránek (73. Gančev). Šebkovice: Klubal – Busta, Říha, Kašpárek, Večeřa (87. Uhlíř), T. Kotačka, Roupec, Hrůza, P. Kotačka (82. Zikmund), Karásek, Pecka (46. Hobza).