Nové Syrovice

publikováno 05.06.2018

ŠEBKOVICE – N. SYROVICE 3:2

V bojovném utkání museli diváci čekat na branku až do samého závěru poločasu, kdy poslal domácí do vedení Roupec. Druhé dějství začalo zhurta a to pro Nové Syrovice, které hned po příchodu z kabin vyrovnaly z penalty Tomášem Langem a o tři minuty později dokonce skóre zásluhou Marka. Šebkovice ale potřebovaly nutně bodovat naplno a jejich snaha se začala naplňovat až s blížícím se koncem. V 71. minutě vyrovnal  gólem Kotačka a na něj navázal o pár minut později Busta, který zajistil svému týmu těsné, ale důležité vítězství. Závěr byl nervózní, ale branka už nepadla.

Góly: 44.Roupec , 71. T. Kotačka, 75. Busta – 47. Lang (PK), 50. Marek. Rozhodčí:Müller. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (80. Filipský). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Šebkovice:Klubal – Pecka, Busta, Říha (89. Fejta), Netík, Večeřa (74. Hobza), T. Kotačka, Roupec, Přibil, P. Kotačka (90. Holčapek), Karásek. Nové Syrovice: Novák – Filipský, Toman, Janoušek (83. Fouma), Růžička, Vlček, T. Lang, Svoboda, Jenerál, Dubský, Marek (89. Jenerál).