Úvod » A -tým » Zápasy

Dukovany

publikováno 11.06.2018

ŠEBKOVICE – DUKOVANY
Šebkovice v posledním domácím, a možná i existenčním zápase nezvládly koncovku. Hosté je potrestali v produktivitě. První půle se zpočátku odehrávala mezi šestnáctkami. Ujal se až centr z 25. minuty, na jehož konci byl dukovanský Pislcajt a otevřel skóre. Vzápětí mohl vyrovnat Pavel Kotačka, ale trefil tyč. Ve zbytku první půle měli domácí převahu i šance, ale hostující brankář Křišťál vytáhl skvělé zákroky a svůj tým podržel, což se ukázalo jako stěžejní bod utkání. Ve druhém poločase se dál lepila střelecká smůla Šebkovickým na paty a soupeř proměnil snad všechny šance. Domácím tak nezbývá nic jiného, než čekat, jak se vyvine situace v posledním divizním kole.

Góly: 66. T. Kotačka – 25. Pislcajt, 56. Černý, 61. Fojtášek, 79. Jašek. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Šebkovice: Klubal – Pecka, Busta (72. Černý), Říha, Netík, Kašpárek, T. Kotačka, Roupec, P. Kotačka, Dvořák (84. Holčapek), Karásek. Dukovany: Marek Křišťál – Hrubeš, J. Fojtášek, Kunc, Prokeš, Sedláček (61. Láníček), M. Fojtášek, Pislcajt, Černý, O. Horák, Jašek.