R. Svratka

publikováno 20.08.2018

ŠEBKOVICE – R. SVRATKA 4:1
V prvním poločase byly k vidění pouze dvě pološance hostů, které však gólem neskončily. Branky začaly padat až po změně stran. V 50. minutě potrestal chybu hostujícího obránce Dvořák – 1:0. O čtyři minuty později po rychlém brejku zakončoval přesně Novotný. V 68. minutě bylo o osudu utkání rozhodnuto, když si smolný vlastní branku vstřelil záložník Starý – 3:0. Za další čtyři minuty přidal po pěkné kombinační akci čtvrtý gól Šebkovic Večeřa, alespoň čestného úspěchu se hráči Radešínky dočkali v 73. minutě, na konci rychlé akce stál Plhal.

Góly: 50. Dvořák, 54. Novotný, 68. Starý (vlastní), 72. Večeřa – 73. Plhal. Rozhodčí: Burza. Bez ŽK. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Šebkovice: Kuba - Netík, Karásek D., Dvořák, Karásek Z. - Večeřa (Bílek), Roupec, Přibil, Kotačka T., Říha (Holčapek) - Novotný (Durda)

Rad. Svratka: P. Chrást – J. Chrást, Drdla, Smejkal, Janů – Šacl (79. Skryja), Pekárek, Starý, Mužátko (88. Malý) – Josífek (69. Gabriel), Plhal.