Moravec

publikováno 03.10.2018

ŠEBKOVICE - MORAVEC 1:0 (0:0) B: 56. Kotačka R: Kopřiva ŽK: 0:3 D: 100 Šebkovice mohly využít zaváhání Žďáru a vypracovat si větší náskok na čele tabulky. To se jim nakonec podařilo, když porazily Moravec nejtěsnějším rozdílem. Hosté zlobili hlavně v první půli, kdy nastřelili dokonce břevno domácí branky. Šebkovičtí se nemohli dostat do tempa a spíše se přizpůsobili hře hostů. Jediná branka utkání padla v 56.minutě, když se po centru Novotného odrazil míč ke Kotačkovi a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Hostům patřil ještě závěr utkání, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

TJ Sokol Šebkovice, z.s. J. Kuba [-] (90. K. Klubal [-] ) - D. Karásek [-] , M. Prokeš [-] , Š. Dvořák [-] , M. Novotný [-] , O. Netík [-] , T. Kotačka [-] , D. Večeřa [-] , V. Říha [-] (86. Z. Roupec [-] ) , Z. Karásek [-] , Z. Přibil [-]

TJ Moravec Z. Pokorný [-] - R. Toufar [-] , P. Štěpánek [-] , T. Christian [-] , M. Ondráček [-] (80. L. Broža [-] ) , F. Kovář [-] , J. Kachlík [-] (59. M. Hanák [-] ) , P. Červinka [-] , P. Kudiovský [-] (90. P. Kříž [-] ) , P. Juračka [-] , T. Toufar [-] ŽK: 71. M. Ondráček , 73. P. Juračka , 77. F. Kovář .

Hráči zápasu: J. Kuba , T. Kotačka .