publikováno 14.10.2018

I.A třída

ŠEBKOVICE  -  JEMNICKO   2:0  (1:0)

B:  36. Kotačka, 78. Večeřa

Po porážce v minulém kole chtěly Šebkovice určitě zvládnout další domácí utkání se silným soupeřem a po bojovném výkonu se jim to podařilo. Utkání ovlivňoval silný vítr, ale i proti němu si domácí vypracovali v první půli několik šancí, které ovšem neměly potřebnou razanci. Hosté ohrozili branku domácích z trestného kopu, kdy těsně minuli domácí svatyni a z rohového kopu, kdy již jistý gól odvracel z brankové čáry Zbyněk Karásek. Deset minut před koncem první půle se už ale domácí dočkali, když Prokeš ustál souboj na hranici šestnáctky, odcentroval před branku a Kotačka poslal Šebkovice do vedení.

Ve druhé půli přečkali bez úhony šebkovičtí menší herní výpadek, kdy se hosté dostávali více do hry a hrozili především ze standartních situací. Pak ale nastala 78.minuta, kdy na půlící čáře vyslal Novotný do brejku Večeři a ten přízemní střelou na zadní tyč zvýšil na konečných 2:0.