R. Svratka

publikováno 01.04.2019

RAD. SVRATKA – ŠEBKOVICE 0:0

V prvním poločase vyrovnaného utkání měly více nadějných příležitostí Šebkovice, v té největší po chybě obrany Svratky však hostujícího útočníka v sólu vychytal Chrást. Domácí měli jedinou tutovku, na brankové čáře však hasil obránce Šebkovic. Po změně stran se role otočily, více šancí si vypracovala Radešínka. Dvě měl útočník Ivo Plhal, ale jednou jej vychytal gólman hostů Kuba, podruhé zazvonilo břevno.

Rozhodčí: Doskočil, ŽK: 1:2. Diváci: 105. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Netík, D. Karásek, Z. Karásek, Dvořák, Říha (88. Zikmund), večeřa, T. Kotačka, Přibil (53. Novotný), Prokeš (68. P. Kotačka), Busta (66. Roupec).