ŠEBKOVICE  -  HFK  TŘEBÍČ  B   2:0 (0:0)

B:  49. Prokeš, 79. T. Kotačka

R:  Karlík

ŽK:  2:2

ČK:  1:1 (34. Říha - 34. Staněk)

První poločas byl oboustranně bojovný, náznaky slibných šancí končily vždy na pozorných obranách obou mužstev. Plynulost hry narušila potyčka ve 34.minutě, kdy se nakonec červenalo na obou stranách. Až v samotném závěru měl na hlavě gól domácí Prokeš, ale byl v záklonu a branku tak těsně minul.

Chuť si ale spravil krátce po změně stran, kdy dostal míč do šestnáctky od Kotačky, obešel obránce a obstřelil golmana - 1:0 pro domácí. Hosté ve druhém poločase už nepůsobili tak houževnatě jako v první půli, což se jim s přibývajícím časem nevyplatilo, v 79.minutě se ocitl sám před brankářem šebkovický Kotačka a ten nasměroval míč podruhé do třebíčské sítě. Závěr poločasu si Šebkovice hlídaly, největší šanci hostů hasily v samotném závěru těsně před brankou na poslední chvíli,
do jarní části tak vstoupily třetí nulou v řadě.