Želetava

publikováno 17.04.2019

ŽELETAVA - ŠEBKOVICE   0:2 (0:1)

Ve vyhecovaném utkání byli úspěšnější hosté, kteří upevnili první místo v tabulce.

Skóre otevřel v 8. minutě Novotný, pojišťovací druhý gól přidal za další půlhodinu velmi nervózního utkání Přibil.

Góly: 8. Novotný, 38. Přibil. Rozhodčí: Janovský, ŽK: 8:6, ČK: 1:1 (85. Jičínský – 90. T. Kotačka). Diváci: 100. Poločas: 0:2. Želetava: Tománek – T. Trnka, Vladeka (85. Baloun), Šrutka (83. Vicenik), Malík, Michal Vrbka, Simandl (32. Janíček), Jičínský, Pacas, Čurda, Ondráček. Šebkovice: Kuba (32. Klubal) – Dvořák, D. Karásek, Z. Karásek, Večeřa (76. Netík), Busta, T. Kotačka, Roupec, Přibil, Novotný (90. Němec), Prokeš.