Rapotice

publikováno 23.04.2019

ŠEBKOVICE – RAPOTICE 4:2

Od začátku tohoto utkání byli hosté více na míči, ale domácí byli produktivní. Během úvodní půlhodinky dal směr průběžnému výsledku dvěma góly šebkovický Novotný, k němuž se ještě přidal Prokeš proměněnou penaltou. Slibný tříbrankový vydržel pouhé dvě minuty, pak se totiž z přímého kopu z poza šestnáctky nemýlil rapotický Laš a utnul tak Šebkovicím takřka 800 minutovou šňůru bez obdržené branky.

Po změně stran si začaly Šebkovičtí vytvářet tutovky, do kterých je hosté pouštěli svými chybami, ale zakončení postrádalo přesnost. Nicméně v 63.minutě dovršil hattrick Milan Novotný a zdálo se být rozhodnuto. Rapotice ovšem o deset minut později z tehdy ojedinělé šance snížili na opět rozdíl dvou branek a to je znovu nakoplo. Dál už ale s výsledkem nic neudělaly a tak využily Šebkovice dokonale domácího prostředí k plnému bodovému zisku.

Góly: 15., 30., 63. Novotný, 34. Prokeš (PK) – 36. Laš, 74. Stér. Rozhodčí: Kůrka, ŽK: 1:5. Diváci: 104. Poločas: 3:1. Šebkovice: Klubal – Netík, Z. Karásek, D. Karásek, Dvořák – Večeřa, Busta, Prokeš, Roupec – Přibil (89. Němec), Novotný (87. Bílek). Rapotice: Ješina – Švarc, Dobeš, Valsa, Stér – Němec, M. Sobotka, Milan Laš, P. Sobotka – Císař, Dvořáček (87. Šmarda).