B:  32. + 80. Novotný, 62. Prokeš

R:  Porupka

ŽK:  1:2

D:  200

Ke šlágru kola přijely na horkou půdu do Šebkovic Dukovany a v souboji dvou prvních celků tabulky byl k vidění kvalitní fotbal. Ten značně ovlivňoval silný vítr, díky kterému měli v úvodu více ze hry hosté. Klubalovu branku ohrožovali nejvíce ze standartek, gól ovšem nedali a tak po půlhodině hry udeřili domácí. Ti předvedli ukázkový výpad a po ose Prokeš - Přibil - Novotný vstřelili posledním jmenovaným úvodní branku utkání. Dukovany chtěly ještě do přestávky vyrovnat, ale ani ze šancí v závěru poločasu se jim to nepodařilo.

Druhá půle patřila Šebkovicím. V 62.minutě se z těžkého úhlu prosadil Prokeš a bylo to 2:0. Hosté si výraznější šanci nevytvořili a když deset minut před koncem přidal definitivní pojistku svým druhým gólem Novotný, musely Dukovany skousnout první jarní porážku. Šebkovice naopak potvrdily, že od nich tuto sezónu prozatím odjíždí soupeři s prázdnou a zvýšily svůj náskok na čele tabulky na úctyhodných 10 bodů