ŠEBKOVICE  -  VRCHOVINA B  4:2 (1:0)

B.  23. Prokeš, 48. + 70. Novotný, 73. Říha (PK)  -  68. Slavíček, 82. Vašíček

R:  Janíček

ŽK:  1:1

V posledním domácím zápase chtěly Šebkovice konečně po třech nevydařených kolech bodovat naplno. Během úvodních deseti minut měli domácí dvě tutovky a po čtvrthodině na druhé straně nastřelili hosté břevno. Skóre zápasu otevřel už ale ve 23.minutě šebkovický Prokeš.

Ten samý hráč mohl přidat i druhou branku hned po změně stran, ale v poslední chvíli mu hostující obránce míč protečoval. V zápětí ovšem Novotný využil chybného odkopu brankáře a lobem zvýšil na 2:0. Hosté se nevzdávali a v 68.minutě snížil křižnou střelou Slavíček. O dvě minuty později si ale vzaly Šebkovice dvoubrankový náskok zpět, když Říha naservíroval do šestnáctky míč opět Novotnému a ten se v tváří v tvář golmanovi nemýlil - 3:1. Za další tři minuty byl ve vápně podražen Říha a sám faulovaný hráč proměněnou penaltou uklidnil domácí příznivce i své spoluhráče. Poslední slovo měli novoměšští, když na konečných 4:2 upravil nikým neatakován Vašíček.

Ve zbytku zápasu se už nic zásadního neudálo a když se po utkání v Šebkovicích dověděli výsledek z Dukovan, mohli se nejen z výhry v tomto utkání, ale hlavně kolo před koncem radovat i z triumfu v I.A třídě a patřičně to oslavit..