Jaroměřice nad Rokytnou

publikováno 18.06.2019

JAROMĚŘICE N. R. – ŠEBKOVICE 1:5

V derby, které navštívili 250 platících diváků, už o nic nešlo. Jediný nedělní zápas posledního týmu s prvním nabídl srdnatý výkon sestupujících Jaroměřic. Ve 40. minutě dokonce Bula vyrovnal na 1:1. Remízový stav vydržel pouze dvě minuty, po změně stran pak už favorit potvrdil svou převahu a třemi brankami navýšil na konečný stav 5:1.

Góly: 40. Bula – 22. Z. Karásek, 42. T. Kotačka, 61. Říha, 73. Roupec, 84. Novotný. Rozhodčí: Kůrka, ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 1:2. Jaroměřice n. R.: Pisk – Hambálek, Urbánek, Bula, Svoboda, Prokop, Palát, Melán, Pejchal, Stejskal (73. Macháček), Heralecký (58. Hvězda). Šebkovice: Klubal – Netík, D. Karásek, Z. Karásek, Dvořák, Říha (84. Němec), Busta (46. Vdečeřa), T. Kotačka (84. Pánek), Roupec, Novotný, Prokeš (71. Přibil).