publikováno 20.08.2019 (aktualizováno 21.08.2019)

Šebkovice - Bedřichov 0:0 (0:0)

Bitva nováčků skončila remízou 0-0

Branky:

Oba týmy byli velmi aktivní, díky tomu se hrál pohledný fotbal na obou stranách, ale bohužel diváci branku neviděli.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Vyrovnaný úvod zápasu

Poločas začal velmi vyrovnaně, oba týmy měli několik šancí, tu největši měl Šebkovický Říha, ale Petr Šána v brance hostí vykopl jeho střelu. V závěru půle měli více ze hry hosté, ale branka nepadla.

Ani v druhé půli jsme branku neviděli.

V druhém poločase přidali domácí na aktivitě, bylo mnoho šancí, i hostující hráči přidali ze standardních situací nebezpečné střely na branku domácích. Následně domací Novotný svoji šanci neproměnil, o chvíli později se netrefil ani domácí Prokeš. Pak břevno trefil i Bedřichovský Lacina. V závěru domácí skvěle podržel brankář Klubal. Bojovalo se do konce utkání, zápas skončil zaslouženě 0:0. Jak domácí tak i hosté se podělily o bod. Pěknému zápasu přidalo krásne počasí i hojně návštěva domácích fanoušků.

Nováčkové se rozešli smírně, po zásluze

Šebkovice – Souboj dvou nováčků nabídlo třetí kolo krajského přeboru v Šebkovicích. Síly změřili vítězové skupin A i B z loňské sezony, a tak se i symbolicky rozešli bezbrankovou remízou. Pro Bedřichov je to již druhý ukořistěný bod v sezoně, pro Šebkovice premiérový, na první vstřelenou branku však stále ještě čekají.

ŠEBKOVICE - BEDŘICHOV 0:0

Začátek zápasu přinesl očekávaný fotbal. Oba týmy pamatovaly hlavně na snahu neudělat chybu, opatrnost byla patrná ve hře obou protivníků. Ti se sice snažili o rychlý přechod do protiútoku, ale k úspěchu chybělo více přesnosti i důrazu ofenzivních hráčů. Obranáři měli navrch

„Myslím si, že v prvním poločase jsme byli lepším týmem, byli jsme více fotbalovější,“ uvedl po zápase trenér Bedřichova Zbyněk Peštál.

„Mohli jsme vyhrát i prohrát, ale remíza je asi zasloužená. Oba týmy měly asi přibližně stejně velké příležitosti. My jsme museli zasáhnout do sestavy kvůli marodce, a to se na naší hře projevilo. Jsem spokojený, druhý poločas byl asi z naší strany lepší než ten první,“ soudí trenér Šebkovic Lubomír Venhoda.

Právě v nástupu do druhé půle byl jeho tým lepší. Střídající Matěj Pánek vysunul do šance Novotného, který trefil tyčku. Potom nedůrazně střílel Prokeš a po dalším uvolnění od Pánka nedokázal stejný hráč najít před prázdnou brankou Tomáše Kotačku.

„Naše bolest, že nedokážeme ty dvě tři naše šance využít,“ povzdychl si Venhoda a že nasadil mladičkého Pánka do rozběhnutého zápasu místo zraněného Roupce? „Nebál jsem se. Jsme v situaci, kdy jsme neměli jinou šanci než jít do rizika. Matěj je šikovný hráč, který má na fotbal dobrou hlavu, šance dokáže připravovat.“

Rozhodnout ovšem mohl i Bedřichov. Několikrát se zaskvěl Klubal, Lacina trefil břevno. „Viděli jsme slušné utkání, fotbal byl asi po změně stran lepší. Nikdo si asi tři body nezasloužil, remíza je spravedlivá pro oba týmy,“ dodal Peštál.

TJ Sokol Šebkovice, z.s.

K. Klubal  - M. Prokeš  , V. Němec  , K. Busta  (83. S. Zikmund ) , V. Říha  , S. Renát  ,T. Kotačka  , Z. Roupec  (36. M. Pánek  ) , M. Novotný  (90. D. Karásek  ) , Š. Dvořák ,Z. Karásek

TJ Sokol Bedřichov

P. Šána  - D. Mašek  , J. Paulík  , L. Dvořáček  , T. Grepl  - J. Göth  , M. Pojer  ,D. Vaněk  (76. T. Havlík ) , P. Štěpánek  (63. M. Neuwirth  ) - D. Lacina  (90. J. Janák  ) ,D. Novák -

ŽK: 17. M. Prokeš , 71. Š. Dvořák , 77. S. Renát - 38. T. Grepl , 85. D. Novák .

Místo: Šebkovice. Počet diváků: 200. Rozhodčí: HAVLÍN Martin, ŠIMEK Milan, SÝKORA Tomáš