Úvod » A -tým » Zápasy

Okříšky

publikováno 26.08.2019

OKŘÍŠKY – ŠEBKOVICE 2:0

K okresnímu derby přijel nováček krajského přeboru tým Šebkovic a než se rozkoukal už prohrával 1:0, když se po rozehrání dostal míč k Rampírovi a ten překvapil hostujícího brankáře střelou z 35 metrů. To běžela první minuta utkání. Vzápětí zahrozili hosté, když Prokeš míříl hlavou těsně vedle domácí branky. Po chybě domácí obrany se ve 4. minutě dostal na dostřel opět Prokeš a opět těsně minul.Domácí zahrozili ve 12. minutě, když střela Benceho skončila těsně vedle. Další šanci měl Dubský, když se prokličkoval do hostujícího pokutového území a jeho pokus zneškodnil brankář Klubal.

Druhý poločas začali domácí hráči šancí Bendy, který obešel čtyři hostující hráče a trefil tyč hostující branky. Domácí se snažili zvýšit vedení, ale pokusy Maška, Dočekala a Tůmy k brance nevedly. V 65. minutě zahrávali domácí roh, na který vyskočil domácí Němec a jeho hlavička skončila na břevnu, od kterého se míč odrazil k Bendovi a ten zvýšil na konečných 2:0.

Góly: 1. Rampír, 65. Benda. Rozhodčí: Straka. Diváci: 350. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala – Binka, M. Mašek, Němec, Bence (55. Tůma) – Trnka (87. Tekal), Dočekal, Benda, Ryšavý – Rampír, Dubský (77. Zeman). Šebkovice: Klubal - Němec, Dvořák, D. Karásek, Z. Karásek – Prokeš (66. Chytra), Renát, Večeřa (51. Pánek), Říha (59. Netík) – T. Kotačka – Novotný. Nejlepší hráči: Mašek, Benda – Prokeš.