Úvod » A -tým » Zápasy

Velké Meziříčí B

publikováno 03.09.2019 (aktualizováno 04.09.2019)

ŠEBKOVICE - VEL. MEZIŘÍČÍ B 0:2

Zápas kvalitní úrovně přinesl první branku po čtvrthodině hry, když hosté zužitkovali rohový kop Syslem. Pak se dostali ke slovu domácí, ale střela Kotačky se otřela jen o tyč a ve slibné šanci přestřelil Renát. Po změně stran to byli opět hosté, kteří se jako první dostali do brankové příležitosti a na rozdíl od domácích byli v koncovce úspěšnější. Na dvoubrankový rozdíl upravoval Crkal. Šebkovičtí pak oživili hru střídáním a snažili se alespoň o zkorigování výsledku, ale ani ve velké skrumáži se jim nepodařilo zakončit.

Góly: 16. Sysel, 58. Crkal. Rozhodčí: Hanzl, ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Šebkovice: Klubal - Němec (80. Netík), D. Karásek, Z. Karásek, Dvořák - Busta, Renát, T. Kotačka (86. Pánek), Prokeš (72. Večeřa), Říha (66. Chytra) – Novotný. Velké Meziříčí B: Simandl - Krejčí, L. Chalupa, Zedník (87. Mička), Bradáč (76. Koudela), Sysel, Krčál (80. Mužátko), Crkal, P. Chalupa, Partl, Berka (90. Benda). Nejlepší hráči: T. Kotačka – Sysel, Krejčí.

Lubomír Venhoda, trenér Šebkovic: Domácí utkání, to je tříbodová povinnost, ale přijel soupeř na všech postech fotbalový. I přesto jsme ten zápas zvládli celkem dobře, ale bohuželjsme neuhlídali rohový, a potom jsme si vytvořili dvě gólovky, které jsme nedali, a tady jsme asi ztratili ten zápas. Efektivita nás trápí, vypisujeme konkurz na střelce.

Libor Švec, trenér V. Meziříčí B: S utkáním jsem spokojený, i když náš pohyb na hřišti nebyl úplně ideální. Vyjma patnácti minut ze závěru první půle jsme měli utkání pod kontrolou. Po sérii standardních situací nám Šebkovice několikrát hrozily, v dalším průběhu už ale byla naše hra opět v pořádku.