Chotěboř

publikováno 09.09.2019

Šebkovice daly první branku, body ale nemají

CHOTĚBOŘ – ŠEBKOVICE 2:1

První poločas se domácím příliš nevydařil. Sice měli hned v úvodu šanci a v 7. minutě šli do vedení. Jenže soupeř si po půl hodině došel pro penaltu a srovnal. Druhý poločas byla hra úplně jiná, Chotěboř si vytvořila spoustu šancí, hosté hrozili jen standardkami. Domácí ale proměnili jednu, když Dvořák poslal balon k tyči.

Góly: 7. Martin Somerauer, 54. Dvořák – 31. Prokeš (PK). Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Chotěboř: Dobrovolný – Keller, Neuvirt, Jan Hlaváček, Cestr (46. Jiří Hlaváček) – Moravec (69. Chlad), Martin Somerauer, Marek Somerauer, Bělovský – Dvořák, Voborník (80. F. Janda). Šebkovice: Kuba – Němec, D. Karásek (83. Pánek), Z. Karásek, Dvořák – Renát, T. Kotačka, Prokeš, Říha (72. Klubal), Večeřa – Novotný. Nejlepší hráči: Martin Somerauer, Dvořák – Novotný.

Třebíčsko - Teprve v pátém zápase se dočkali fotbalisté Náměště-Vícenic první výhry v sezoně. V domácím prostředí udolali Sapeli Polná 2:1. První gól v krajském přeboru vsítili hráči Šebkovic, ale alespoň na bod to nestačilo. Cennou remízu slaví Okříšky, které obraly o body favorita z Pelhřimova.

Ilustrační foto. | Foto: Deník / Jaroslav Loskot