Náměšť-Vícenice

publikováno 16.09.2019

ŠEBKOVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 0:4

Derby utkání určitě nevyšlo domácím podle představ, i když po první půli to na takový výsledek nevypadalo. Šebkovičtí měli v první půli několik brankových příležitostí, ale bez kýženého efektu. Náměšť naopak začala vyučovat v produktivitě, když až ve druhém poločase rozhodla o svém přesvědčivém vítězství.

Góly: 19. Kašík, 52. Svoboda, 59. Šimončič, 86. Rubák. Rozhodčí: Pavlas, ŽK: 2:2. Diváci: 177. Poločas: 0:1. Šebkovice: Klubal - Němec, D. Karásek, Z. Karásek, Dvořák - Večeřa (63. Zikmund), Renát, T. Kotačka (55. P. Kotačka), Prokeš, Říha (77. Přibil) – Novotný. Náměšť-Vícenice: Procházka - Jonák, Čermák, Rubák, Nekuda - Klíma (84. Heres), Chlup, Durajka, Šimončič (73. Matoušek) - Svoboda (77. Tržil), Kašík. Nejlepší hráči: Durajka, Kašík, Šimočič.