Sapeli Polná

publikováno 21.10.2019

TJ Sapeli Polná - Šebkovice 1:2 (1:1)

B: Částka O.  -  Kotačka ,Roupec

Sapeláci vstoupili do utkání aktivně a během úvodních deseti minut si vytvořili tři čisté šance. Ve třetí minutě unikl po pravém Částka, naservíroval míč do malého čtverce pro Davida Padrnose, ten přestřelil branku. V 7. minutě se v tutovce ocitl Částka, ale neproměnil. Skóre se měnilo až v deváté minutě. Po centru Filipa Dvořáčka vrátil do šestnáctky míč  David Padrnos a hlavička Ondřeje Částky znamenala vedení Sapeláků 1-0! V 17.minutě centroval do šestnácky Částka a David Padrnos hlavičkou minul branku. Ve 20.minutě napřáhl z cca 25 metrů Kotačka a vyrovnal na 1-1! O tři minuty později mohlo být pro domácí ještě hůře, domácí Flekal vyhlavičkoval míč mířící do sítě! Ve 28. minutě předvedl výborný zákrok Martin Pokorný, když vyrazil hlavičku hostí po rohovém kopu. Ve 37. minutě pěkně vypálil z cca 20 metrů Míla Brabec, střela šla těsně nad branku.

Do druhé domácí udělali dvě změny, nastoupil Fišer /vystřídal Brabce a Horký / Matějíčka/. Ve 49. minutě po chybě obránce střílel hostující Novotný mimo. V 56. minutě po centru Filipa Dvořáčka hlavičkoval Jiří Horký do tyče! V 61.minutě našel Filip Dvořáček Částku, ten zcela sám před gólmanem mířil mimo. Sapeláci chtěli zlomit utkání ve svůj prospěch, ale poctivá defenziva hostí jim to nedovolila. Kolem osmdesáté minuty nebyl odpískán penaltový faul na Filipa Dvořáčka. Naopak v 85.minutě hlavní sudí odpískal standardku pro Šebkovické. Roupec se opřel do míče z cca 20 metrů a prostřelil Martina Pokorného 1-2! Minutu před závěrečným hvizdem domácí ještě mohli vyrovnat, ale míč za záda gólmana Klubala dopravit nedokázali. Hosté tak získali první výhru v soutěži.

TJ Sapeli Polná

Filip Dvořáček (kapitán)Těžko se mi hledají slova. Dnešní zápas jsme chtěli za každou cenu vyhrát, ale hosté hráli bojovně a to jim dneska k zisku 3 bodů stačilo. Náš výkon byl hrozný.