B:  19. Renát, 56. Přibil (PK), 67. + 77. Kotačka  -  59. Ošmera

R:  Rosický

ŽK:  2:1

D:  192

V posledním podzimním zápase přivítaly Šebkovice na svém hřišti k prestižnímu derby ambiciózní Třebíč. Ta si bez pochyb přijela pro tři body, ale domácí tým je zaskočil a domů poslal nečekaně s prázdnou, ba dokonce výsledkově rozdílem třídy.

Skóre utkání otevřel v 19.minutě tak trochu symbolicky bývalý hráč Třebíče - Standa Renát, když dorazil pod víko Dubou vyraženou Roupcovu pumelici z přímého kopu. O dvě minuty později mohlo být ale srovnáno, jenže Durda z penalty překopl.

Tutéž příležitost měli po změně stran i domácí, Přibil byl v zakončení úspěšnější - 2:0. Chvíli na to si zadělali šebkovičtí na drama, když Ošmera vystihl malou domů a pohodlně snížil. Třebíčtí se snažili o vyrovnání, ale marně. Veškerou jejich snahu o zvrat v zápase jim utnul dvěma brankami v rozmezí deseti minut Kotačka a Šebkovice se tak mohly až v posledním kole podzimu radovat z první domácí výhry a z cenného skalpu týmu z popředí tabulky.