Přibyslav

publikováno 01.09.2020

SK Přibyslav -TJ Sokol Šebkovice, z.s. 5:1

Branky: 30. M. Krčál , 36. M. Krčál , 53. D. Tvrdík , 58. P. Škacha (p.) , 67. J. Bačkovský - 59. J. Sibera (vl.)

Pro oba týmy to byl zápas "o 6 bodů" a domácí Přibyslav hosty převálcovala.

První poločas patřil domácímu Krčálovi

Do zápasu oba týmy vstoupili s očekáváním, co udělá soupeř. Přibyslav byla aktivnější a hosté útočili pouze ze standartek, ty ale vyrážel domácí Pazderka. Na straně Přibyslavi se dostal do zakončení ve 23. minutě Vykoukal, kterého v klidu vychytal brankář Kuba. Ve 30. minutě hosté nechali příliš prostoru domácímu Krčálovi, který z 25 metrů vymetl pavučiny Kubovi branky. Poté začali domácí dirigovat hru. O 6 minut později centroval opět Krčál, jeho populární šajtle skončila v Kubově síti. Zápas také ovlivnilo vyloučení hostujícího hráče, který ve 44. minutě ostře sestřelil domácího stopera Vopršala, Šebkovický Kotačka uviděl od sudího kartu červenou.

Druhý poločas domácí určovali tempo hry

Nový kapitán domácích Krčál dirigoval hru Přibyslavi, která byla jasně lepším týmem. Už v 53. minutě napřáhl za vápnem Tvrdík a Kubova branka byla vymetena i na druhé straně. O 3 minuty později vyběhl Kuba proti Tvrdíkovi, tam byl ovšem i hostující kapitán Dvořák a Tvrdík byl mezi hosty faulován. Penaltu s přehledem proměnil Škacha. 4-0. Hned o minutu později si ale domácí Sibera vstřelil vlastní branku. V 67. minutě opět zařil domácí kapitán, po centru od stopera Votavy se uvolnil mezi dva hráče a centroval, jeho centr na zadní tyči uklidil do branky střídající Bačkovský. Skóre bylo 5-1. Potom se už 20 minut víceméně pouze dohrával zápas. Domácí si připsali první tři body v tabulce a zaslouženě vyhráli.

SK Přibyslav

Jiří Stejskal (trenér)Po opatrném začátku utkání, kdy byla hra hodně pomalá, jsme využili zaváhání soupeře a šli do vedeni 2:0. V druhem poločase jsme chtěli kontrolovat hru a přidat další gól, což se nám brzy povedlo a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Vítězství je pro nás určitým povzbuzením před následujícími zápasy v Chotěboři a Pelhřimově.