Žirovnice

publikováno 15.09.2020

ŽIROVNICE – ŠEBKOVICE 0:1

Šebkovice zásluhou trefy Václava Říhy nečekaně odvezly všechny body ze Žirovnice. „Je to jednoduché. Nedali jsme gól,“ pokrčil rameny při hledání důvodu prohry trenér domácích Miroslav Zeman. Žirovnice v zápase trefila dvakrát tyč, neproměnila několik dalších šancí. „Vycházeli jsme ze zajištěné obrany, snažili jsme se uhrát vzadu na nulu. Gól jsme vstřelili po akci z levé strany a střele zpoza vápna. Přiznávám, že to byl jeden z našich ojedinělých útoků,“ uvedl kouč Šebkovic Lubomír Venhoda. Žirovnice se herně i výsledkově trápí, takže zápas může mít dohru. „Za tohoto stavu musí přijít změny. Čekejte je v týdnu,“ řekl mnohoznačně Zeman.

Gól: 57. Říha. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:2. Diváci: 130. Poločas: 0:0. Žirovnice: Švec – Vodáček, Knotek, Vaš, Cajz, Kučera, Kořínek, T. Hřebecký, Duba, Vilímek, Rozporka (75. Jirsa). Šebkovice: Kuba – Busta (81. Železný), Karásek, Hrůza, Říha, Pacas, Přibil, Venhoda (90. Holčapek), Dvořák, Karásek, Pánek.

FC Slavoj Žirovnice

Adam Vaš (obránce)Prohráli jsme po jedné střele kterou měli. Celý zápas jsme je tlačili a oni prakticky bránili v deseti... Dneska jsme měli hroznou smůlu a snad jsme si to vybrali a od příštího zápasu budeme zase tam, kam patříme...