publikováno 29.09.2020

Nová Ves - Šebkovice 3:1

Branky: 4. V. Novotný , 77. F. Nečas , 79. M. Novotný - 37. Š. Dvořák

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě

Václav Pohanka (trenér)Povedl se nám vstup do utkání a rychle jsme vedli 1:0. Po sporném zákroku soupeř nevyužil svoji největší a jedinou gólovou šanci. Bohužel o pár minut později jsme kvůli naší nedůslednosti inkasovali. Druhý poločas jsme byli lepším týmem a dokázali se střelecky prosadit.

J. Fuksa  - V. Novotný (81. O. Forchtsam  ) , J. Šandera  (66. J. Ptáček  ) , T. Nečas  (56. M. Novotný ) , F. Nečas  , O. Dacer  , O. Starý (20. M. Žák ) , M. Kuchta  , L. Komínek  , J. Havlík  , V. Komínek