ŠEBKOVICE  -  BEDŘICHOV   1:1 (1:0)

B:  9. Přibil  -  55. Grepl

R:  Pojezný

ŽK:  1:2

V zápase dvou sousedních týmů ze dna tabulky se zrodila nic neřešící remíza. První půli rozehráli lépe domácí a od 9.minuty vedli po brance Přibila. Nadále pak byly Šebkovice lepším týmem, ale v zakončení slibných šancí jim chyběla razance. Hosté mohli vyrovnat v samotném závěru poločasu, ale Diviš se na prudký centr natahoval marně.

Bedřichovští se však dočkali po deseti minutách půle druhé, kdy po přímém kopu a několika odrazech propálil míč do sítě Grepl a vyrovnal na 1:1. Tento gól hosty nakopl a domácí zmrazil. Ve zbytku zápasu zas měli pro změnu více ze hry hosté. V závěrečných minutách chtěly oba týmy strhnout vedení na svou stranu, ale kralovali brankáři. Nejdříve šebkovický Kuba vychytal po samostatném úniku na dvakrát Nováka, aby v zápětí na druhé straně v podobné situaci vytěsnil Šána tutovku Venhodovi.

Body se tak nakonec spravedlivě dělily.

TJ Sokol Bedřichov

Lukáš Dvořáček (hráč): My jsme do zápasu vstoupili katastrofálně, první poločas jsme vůbec neplnili to co jsme měli. O půlce jsme si něco řekli, to nám pomohlo a ve druhem poločase jsme byli lepší. Otočit už se nám ale nepovedlo, s bodem příliš spokojení nejsme