publikováno 31.08.2021

FK TJ Radešínská Svratka - TJ Sokol Šebkovice, z.s.  1:1 (0:0)

V. Skryja 88. (p.)                                       77. V. Němec (p.)

V prvním poločase branka nepadla

V úvodu utkaní se oba týmy snažily o kombinaci, ale hrálo se především ve středu pole bez šancí. Poté zahrozili hosté, ale Petr Venhodovu střelu vytáhl a Hrůza mířil nad bránu. Následně vybízel k brance Máček Lhotáka, ale hostující bek v poslední chvíli zakročil. Chvíli na to mířil Jinek jen do středu brány a Skryjova pumelice mířila těsně nad bránu. V závěru první půle zkoušel znovu štěstí Venhoda, ale mířil mimo.

Oba týmy přidaly po jedné brance

Po pauze měli šanci hosté, ale po závaru po centru z levé strany hřiště zachránil domácí na brankové čáře Janů. Poté se hrálo ve středu hřiště bez šancí. V 76. minutě však Janů fauloval Kotačku a Němec pokutový kop proměnil – 0:1. Chvíli na to mohli hosté své vedení pojistit, ale nejprve domácí zachránil Petr a hned na to Říha hlavičkoval vedle. V 84. minutě měl napřaženo Šoustar, ale v dobré pozici míč netrefil. V 88. minutě byl ten samý hráč faulován a penaltu proměnil Skryja – 1:1.

FK TJ Radešínská Svratka

Martin Mužátko (trenér)Potkali jsme dosud nejsilnějšího soupeře. Zápas jsme odmakali a nakonec jsme byli odměněni vyrovnávací brankou v závěru. Dneska bod bereme.

M. Petr  - D. Novotný  , M. Pulkrábek  , R. Smejkal  , M. Drdla  , A. Jinek  (71. M. Blaha  ) , P. Lhoták  (61. L. Dvořák ) , V. Skryja  , J. Máček  (79. M. Šoustar  ) , J. Janů  , M. Šacl