publikováno 07.09.2021

TJ Sokol Šebkovice, z.s. - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B

Š. Dvořák 30.                   13. Z. Peňáz

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V Šebkovicích domácí nepotvrdili roli favorita a odehrávala se vyrovnaná partie, kdy každou chvíli tahal za delší konec jiný tým. Hosté otevřeli skóre ve 13. minutě díky přímému volnému kopu. Branku vsítil Peňáz - 0:1. Po půl hodině hry bylo vyrovnáno, když se po závaru trefil domácí kapitán Dvořák. Hosté reklamovali ofsajd, ale praporek pomezního rozhodčího zůstal dole - 1:1.

Ve druhé půli branka nepadla

Ve druhém poločase byli nejblíže brance hosté po rychlém brejku, ale rozezvučeli pouze tyč domácí brány. Hrálo se především ve středu pole a oba týmy hrozily jedině po standardních situacích. Hosté nakonec dohrávali v deseti, protože v 75. minutě neudržel po souboji s Pánkem nervy na uzdě Musil a viděl červenou kartu. Domácí však krátkou přesilkovku ve vedoucí branku nezužitkovali.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B

Zdeněk Peňáz (hráč)Za výkon v tomto zápase jsem opravdu rád, když budeme vždy takto bojovat, tak body určitě přijdou. Trochu nás mrzí inkasovaný gól, který padl z ofsajdu, rozhodčí se nám poté omlouval, že situaci špatně vyhodnotil, ale to už nám bylo k ničemu. Nicméně šance na další gól ještě přišly, takže jsme si měli vítězství urvat sami.