BUDIŠOV

publikováno 25.10.2021

TJ Sokol Šebkovice, z.s. - FC Budišov - Nárameč z.s.  0:0 (0:0)

V prvním poločase branka nepadla

Úvod utkání byl opatrný, hrálo se hodně ve středu pole. V patnácté minutě se dostal hostující útočník Blatný do vápna domácích, kde byl faulován a následovala penalta, kterou Blatný neproměnil. Domácí hrozili po standardních situacích, ale ke gólu jim chybělo více důrazu.

Ani po přestávce branka nepadla

Druhý poločas nabídl větší aktivitu domácích, ale šance pochytal Bajer. Hosté v ojedinělé šanci druhého poločasu selhali, a to když Blatný neproměnil svoji šanci. Domácí měli vice ze hry, ale gól nevstřelili, a tak zápas skončil 0:0.

FC Budišov - Nárameč z.s.

Matěj Sedláček (hráč)Zápas, ze kterého boleli oči. Ani jedno mužstvo si nedokázalo dat víc jak pět přihrávek za sebou.