TJ Sokol Herálec - TJ Sokol Šebkovice, z.s. 2:2 (2:2)

P. Veselský 38.                                  29. M. Pánek

Šebkovice vezou bod z Herálce.

První poločas plný zvratů nakonec udal směr zápasu.

Po půli nerozhodně

Domácí byli od samého úvodu lepším celkem a tvořili si i šance. Skálova střela byla obranou hostů tečována nad bránu. Ve 14. minutě našel Bříza Boháče, který se neunáhlil a vyzval ke skórování Uchytila - 1:0. Hosté za deset minut vyrovnali po ojedinělé šanci, když po rohovém kopu napálil odražený míč Němec a ten se zastavil až v síti - 1:1. Vstřelená branka hosty probrala. Ve 29. minutě chyboval v rozehrávce domácí Černý a po práci Říhy s Bílkem se z branky radoval Pánek - 1:2. Ve 34. minutě domácí po rohovém kopu díky Veselskému dotlačili míč do sítě a bylo srovnáno - 2:2. Poté byl v tutovce Uchytil, ale mířil vysoko nad bránu.

Ani po přestávce branka nepadla

Po přestávce Klubal vychytal Otavu a Holeš už se k následné dorážce neprodral. Otava neproměnil ani svoji další šanci po akci Holeše. Poté si oba role vyměnili, ale na Klubala nevyzrál ani Holeš. Domácí mohl po další chybné rozehrávce potrestat Kotačka, ale Žejdlík byl pozorný. Domácí prokletí mohl zlomit Uchytil, ale ani netrefil bránu. Ve druhém poločase tak branka nepadla a body se dělily

TJ Sokol Herálec

Lucie PeňázováI v tomto zápase jsme doplatili na neproměňování šancí a udělali z brankáře hvězdu kola. Nastoupili jsme ve velice dobrém tempu a zaslouženě šli do vedení, Šebkovice srovnaly po pěkné střele z ojedinělé šance a znovu, stejně jako před týdnem, přišel náš výpadek, který byl gólově potrestán. Srovnat jsme stihli ještě do poločasu a do druhé půle nastupovali s cílem vstřelit vítěznou branku, k tomu jsme měli několik příležitostí, ale vše spolehlivě zahodili. Musíme udržet hlavu nahoře, nic se neděje, střílet góly umíme, tak jen to ukázat.

TJ Sokol Šebkovice, z.s.

K. Klubal  - Š. Dvořák  , L. Venhoda  , M. Rybka  , M. Pánek  , T. Kotačka  , Z. Melán (93. J. Krejča  ) , V. Němec  , V. Říha  (91. J. Cienciala  ) , K. Busta  , T. Bílek  (89. M. Uhlíř )

ŽK: 42. R. Holeš , 68. P. Veselský , 87. O. Černý - 37. Š. Dvořák , 78. L. Venhoda , 87. T. Kotačka .

Počet diváků: 150. Rozhodčí: JANOVSKÝ Aleš - NEBOLA Jaroslav, BOUDA Josef.

Už je mi zle z každé šance soupeře, směje se šebkovický gólman Klubal

Brankář Šebkovic Karel Klubal vychytal svému celku bod v Herálci. Na co mají dle jeho názoru Šebkovice?

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Karle, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?

V první řadě bych chtěl poděkovat za hlasy. Určitě mě čeká příspěvek do kasy náš pokladník a správce lihovin je v tomto směru velice přísný a důsledný.

Sledoval jsi hlasování? Kdo tě podpořil v tom, že jsi vyhrál?

Tentokrát jsem hlasování nesledoval, ale podpora jistě přišla z kabiny, jelikož ukončení se rychle blíží.

O víkendu jste remizovali na hřišti Herálce. Jak bys zápas popsal?

Zápas z mého pohledu byl na šance nakonec vyrovnaný. V prvním poločase nás Herálec cca 20 minut přehrával, ale když jsme vstřelili branku, tak se hra otočila pak jsme přidali krásnou akcí druhý gól bohužel soupeř do přestávky srovnal. Druhý poločas nás Herálec znovu přehrával, ale bojovností jsme odráželi šance domácích. V závěru zápasu jsme bohužel zahodili dvě obrovské šance my. Takže asi spravedlivá remíza.

Při které šanci domácích ti bylo nejhůře?

Mě už je u každé šance nejhůř.

V dalším kole hostíte Želetavu. Co od zápasu čekáš?

Doufám, že výhru.

Šebkovice patří do silného středu tabulky. Jaké jsou vaše ambice?

Kluci Kotačkovi by chtěli každý rok postupovat podle jasného procentuálního vzorce, kteří znají pouze oni. Myslím, že naše ambice i schopnosti jsou na to hrát lepší střed tabulky.

Na jaký zápas se vždy nejvíce těšíš?

Když hrajeme s okolními týmy a přijde co nejvíce diváků.

Jaký je tvůj oblíbený tým?

Šebkovice, Slavia.

Kdy nebo jak jsi začal s fotbalem, kdo tě k němu přivedl?

Přivedli mě k němu rodiče a už to bude skoro 30let.

Čím je pro tebe vlastně fotbal?

Odreagování a hlavně partie, jakou u nás máme.

Co říkáš na portál fotbalunas.cz?

Dobrý portál člověk si může přečíst o ostatních zápasech i klubech navíc v sazebníku máme za sestavu a podobně pokuty, takže ideál (smích).