Želetava

publikováno 01.11.2022 (aktualizováno 13.11.2022)

TJ Sokol Šebkovice, z.s. - Sokol Želetava 4:1 (1:1)

M. Rybka 9.                                                         16. V. Čurda
V. Říha 81.
T. Kotačka 84.
T. Kotačka 87.

Šebkovice berou tři body

Hosté sahali po bodu, ale v závěru dostali tři branky.

Po půli nerozhodně

Domácí v závěru rozhodli

Václav Říha (hráč)Začátek zápasu byl z naší strany podařený a po několika rohových kopech jsme šli do vedení. Potom přebrala iniciativu Želetava a brzo na to srovnala. Další průběh zápasu byl z naší strany velice nepřesný a nedařilo se nám hlavně v útočné fázi, více na míči byla Želetava. Zápas se nám podařilo vyhrát díky třem slepeným gólům v posledních deseti minutách.

Sokol Želetava

Vojtěch Čurda (hráč)Po cely zápas to byl spíš boj jak fotbal. Začátek utkání patřil domácím a hrozili hlavně ze standartních situacích. Od vyrovnání jsme asi byli lepším týmem,ale bohužel bez branky. V závěru po zranění Čurdy a Veselského jsme dostali gól, který nás položil a domácí pak přidali ještě 2 další branky.

K. Klubal  - Š. Dvořák  , L. Venhoda  , M. Rybka  , M. Pánek  , T. Kotačka  (89. P. Kotačka  ) , Z. Melán  (90. J. Holčapek  ) , V. Němec  , V. Říha  , K. Busta , T. Bílek  (88. M. Uhlíř  )

Sokol Želetava
M. Tománek [-] - A. Pacas [-] , Z. Daniel  , T. Veselský  (81. T. Janiček [-] ) , T. Simandl [-] , V. Čurda [-] (69. M. Ondráček [-] ) , F. Kasáček [-] , M. Vrbka [-] , Š. Vladeka [-] , P. Kremláček [-] , M. Poledna [-] (35. M. Dufek [-] )

ŽK: 35. V. Němec , 52. T. Kotačka , 72. M. Pánek - 25. M. Poledna , 50. F. Kasáček , 83. M. Vrbka .

Počet diváků: 280. Rozhodčí: CHROMÝ Karel - LANDSMAN David, SVOBODA Ondřej.