TJ  Šebkovice, z.s. - SK Fotbalová škola Třebíč 2:2 (1:2)

V. Říha 56.                                                            9. T. Hobza

Hosté rychle vedli o dvě branky, ale Šebkovice nakonec vybojovaly bod.

Hosté po půli vedli

Domácí po přestávce srovnali

SK Fotbalová škola Třebíč

Jaroslav Borák (trenér)Do jarních odvet jsme vstoupili začátkem listopadu v Šebkovicích. Úvod utkání byl herně velice povedený což se promítlo i na rychlém vedení 2:0, a vůbec celý první poločas byl vyjma zaspání při rohu soupeře z naší strany zajímavý. Důležité principy pro dominanci kluci dodržovali. Pro představu se jednalo o principy jako rychlé nastavování výstavbové struktury, hledání progresivních příher do interiorů a další. Jistě by jsme rádi pokračovali v podobném herním rytmu i ve druhém poločase, jen jsme se zbytečně nechali vyrušit vnějšími okolnostmi na které jsme reagovali podrážděně, přestože víme, že součástí strategie soupeřů tyto praktiky jsou. Naší jedinou správnou reakcí je neustále zvyšovat kvalitu způsobu hry a navyšovat skóre. Po 14 zápasech kluci vedou tabulku s náskokem pěti bodů, nejvyšším počtem vstřelených branek a nejpevnější obranou. Podstatné pro nás ovšem je to, jakým fotbalem jsme FOŠ Třebíč k tomuto dílčímu úspěchu dovedli. Jisté je to, že v jarní části chceme zlepšit reakce na složité situace, které nás čekají, ať už mentálně nebo herně.

Sestavy

TJ Sokol Šebkovice, z.s.

K. Klubal  - Š. Dvořák  , L. Venhoda  , M. Rybka  , M. Pánek  , T. Kotačka  , Z. Melán  , V. Němec  , V. Říha  (89. A. Kotačka  ) , K. Busta  , T. Bílek  (88. M. Uhlíř  )

ŽK: 74. Š. Dvořák - 65. Š. Němeček , 68. T. Zacha , 71. V. Lampíř , 86. K. Zerhau .

Počet diváků: 230. Rozhodčí: KŮRKA Jaroslav - MASOPUST Václav, CIRHAN Miloš.

14 SK Pernštejn Nedvědice 14 2 3 9 27:37 9 0

TJ Koněšín - TJ Sokol Šebkovice, z.s. B 5:1 (1:0)

K. Nováček 16.                           Hobza Jan 74.

K. Nováček 53

Čermák, Šibůrek, Heralecký

Domácí se ujali vedení

Koněšín v listopadové „jarní“ předehrávce přivítal za opravdu jarního počasí na svém hřišti rezervu Šebkovic. Už hned ve druhé minutě mohli hosté otevřít skóre, ale hostující útočník zblízka hlavou domácího gólmana nepřekonal. Jinak ale první poločas patřil domácím. Nejprve se po deseti minutách hry dostal k zakončení navrátilec Doležal, ale jeho pokus šel vedle. O dalších pět minut později se už ale skóre měnilo – po centru Sýkory vychytal Čermáka hostující brankář, ale na dorážku důrazného Nováčka už neměl šanci – 1:0. V dalším průběhu se do samostatných úniků dostal jak domácí Čermák, tak i chvíli nato Šibůrek